...

O mnie

Cześć. Nazywam siĘ aleksandra Hegner i jestem behawiorystą zwierząt

W moim domu od zawsze były zwierzęta i panowało u nas takie powiedzenie "dom bez zwierząt, to nie dom". Miłość do zwierząt sprawiła, że rozpoczęłam prace w klinice weterynaryjnej, w której poznałam te cudowne stworzenia z trochę innej strony.
Przez cztery lata zajmowałam się asystowaniem podczas operacji oraz pielęgnacją pooperacyjną zwierząt. Jednak pomimo zdobywania coraz większej wiedzy weterynaryjnej, było coś, co nie dawało mi spokoju. 

Dlaczego te zwierzęta pomimo tego, że im pomagamy, są często tak przerażone, że uciekają w kąt, a czasem nawet próbują zaatakować?
Zastanawiałam się nad tym, czy tak na pewno musi być. Czy wizyta w klinice musi być dla części zwierząt czymś przerażającym? Wynikiem tych rozmyślań było to, że zaczęłam się interesować tym, jak psy i koty postrzegają świat. Jak rozumieją i reagują na to co ich otacza, a nawet w swój zwierzęcy sposób "mówią". To zainteresowanie przerodziło się z czasem w pasje, którą chciałam jak najmocniej rozwijać. Doprowadziło mnie to do przejścia kursu i zaliczenia egzaminu COAPE. 

O tym czym jest COAPE przeczytasz tutaj.

certyfikat COAPE
Będąc już licencjonowanym behawiorystą zwierząt, dalej zdobywałam nową wiedzę. Dzięki niej pomogłam już wielu właścicielom, rozwiązać problemy z ich pupilami.
Szymon Sokalski
Szymon Sokalski
2022-07-06
Osoba bardzo kontaktowa, przygotowana na spotkaniu z dużą wiedzą. Zdecydowanie polecam.
Tomasz CoMasz
Tomasz CoMasz
2022-07-06
Właściwa osoba na właściwym miejscu, już po trzeciej wizycie nasze psiaki zmieniły sie na lepsze
Hubert Markowski
Hubert Markowski
2022-06-28
Z dnia na dzień mój owczarek niemiecki coraz bardziej akceptuje naszego nowego członka rodziny(szczeniaka) dzięki pomocy Pani Aleksandry 😊
Kacper Orwat
Kacper Orwat
2022-06-24
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i świetne podejście do mojego zwierzaka
Julia Jabłońska
Julia Jabłońska
2022-06-24
Początki życia z naszym owczarkiem były straszne. Nie wiedzieliśmy jak sobie poradzić szczególnie z problemem ciągnięcia na smyczy. Pani Aleksandra bardzo profesjonalnie podeszła do tematu i po kilku prostych ćwiczeniach, które wykonywaliśmy regularnie problem zniknął. Bardzo polecam, świetne podejście do klienta zarówno ludzkiego jak i tego na czterech łapach.
Mateusz Grabowski
Mateusz Grabowski
2022-06-03
Bardzo dziękujemy za pomoc z naszym pieskiem☺️☺️☺️
Natalia R.
Natalia R.
2022-06-02
Sympatyczna dziewczyna. Bardzo spokojna. Kompetentną. Pomogła mi wprowadzić szczeniaka do domu rezydenta. Myślałam,że to się nie uda,byłam załamana i przerażona,a Pani Aleksandra sprawiła,że mam dwie psie miłości w domu. Jestem jej wdzięczna. Polecam z całego <3 P.s. jeden minus 😛 moje psy mnie nie zauważały przy niej , od razu zdobyła ich zaufanie 🙂
Wronka Jeziorska
Wronka Jeziorska
2022-04-24
Wspaniała osoba z wielką wiedzą i doświadczeniem! Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z nowo poznanym psem i w przystępny sposób tłumaczy właścicielom sposoby pracy z czworonogiem! Serdecznie polecamy Panią Aleksandrę!

Dziś rozumiem zwierzęce zachowania, reakcje i mowę ciała. Kocham swoją pracę, a każdego właściciela i jego zwierzaka traktuje indywidualnie, poznając ich wzajemne relacje i dążąc do tego, aby była jak najlepsza dla ich obu.

Jeśli w Twojej relacji z psem lub kotem coś szwankuje,
chętnie Was poznam i pomogę.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.